Sesje Indywidualne Głębokiego Uzdrawiania:

 

Czasami wiele lat pracujemy nad sobą, chodzimy na terapię , do uzdrowicieli i lekarzy i niewiele się zmienia. Powodem mogą nieuzdrowione, głębsze przyczyny problemów, które są ukryte głębiej niż sięga terapia, czy typowe sposoby leczenia.

 

W trakcie sesji Głębokiego Uzdrawiania będziemy sięgać głębiej aby uzdrawiać głębsze przyczyny problemów:

 

Uzdrawianie Okresu Prenatalnego-okres prenatalny i narodziny są podstawową matrycą kształtującą naszą psychikę i wpływającą na to jacy jesteśmy i jak żyjemy. W trakcie sesji skupimy się na analizie okresu prenatalnego i uzdrawianiu poszczególnych jego 4 faz. 2 godz.

 

Uzdrawianie traumy przodków-wiele blokad, które niesiemy zapisanych w ciele, może pochodzić od naszych przodków. Nieuzdrowione rany, traumy, wyzwania lekcje nieprzerobione  przez przodków mogą przechodzić na następne pokolenia i wpływać na naszą postawę i to co dzieje się w naszym życiu.

Ten wpływ jest niejasny, ukryty i często uświadamiamy go sobie dopiero po uzdrowieniu takiej traumy. Coś nie wychodzi mimo, że się staramy i nagle po uzdrowieniu traumy przodka, sytuacja się poprawia w znaczący sposób, nawet jeżeli inne metody nie pomagały. 2 godz.

 

Uzdrawianie poprzednich wcieleń-jeszcze głębszy poziom wzorców, które wpływają na nasze życie pochodzi z poprzednich wcieleń. W trakcie regresji i sesji terapeutycznej odkrywamy ślady energetyczne i wizje dotyczące tego co wydarzyło się w poprzednich wcieleniach i po uzdrowieniu ich sytuacja znacząco zmienia się i odpada wiele problemów. 2 godz,

 

Konsultacja Astrologii Karmicznej-astrologia karmiczna polega na analizie na podstawie horoskopu obciążeń karmicznych i zaproponowaniu remediów lub działań terapeutycznych, które mogą być pomocne. 1,5 godz

 

Metoda jest dobierana do klienta, np. wizualizacja, regresja, taniec, czy praca z ciałem lub dźwiękiem.

 

Prowadzący: dr Mateusz Wiszniewski, arteterapeuta, Zen Coach, bodyworker.

Od lat posługuje się techniką uzdrawiającej wizualizacji. Jego książka Potęga Wizualizacji , wydana w 2000 roku , była bestsellerem i miała 3 wydania.

Uczył się wielu technik terapii i uzdrawiania: hawajskiej Huny, pracy z ciałem, uzdrawianiania czi kung-Cosmic Healing, uzdrawiania dźwiękiem i pieśnią. Praktykuje czi kung i jogę oraz terapie ekspresyjne (uzdrawianie poprzez taniec,  uzdrawianie dźwiękiem).

Ukończył 4o letnie szkolenie psychoterapii poprzez pracę z ciałem metodą Core Energetics. Jest autorem książek: Samouzdrawianie i praca ze snami, Potęga wizualizacji, Zrelaksuj się i żyj twórczo, Huna w samouzdrawianiu  autoterapii, Uzdrawiający taniec i Taniec jako terapia.

Prowadzi regularnie warsztaty rozwoju osobistego od 1999 roku, i relaksacyjne od 1994 roku. Prowadził wiele udanych warsztatów obozów poświęconych pracy z czakrami w połączeniu z pracą z ciałem, tańcem itd.

 

Inwestycja: Sesje odbywają się w czwartki. Cena sesji 300PLN.

 

Miejsce na sesji rezerwuje dokonanie zgłoszenia i po ustaleniu terminu, wpłata zaliczki 150PLN na konto.

Aby zarezerwować miejsce należy dokonać przedpłaty 150PLN na konto: Merkury-Mateusz Wiszniewski, Millenium Big Bank S.A. nr konta: 08-11602202-0000000028169266

Kontakt i informacje: stardance33@gmail.com, 791927957, www.terapiaprzezsztuke.pl, facebook/Holistyczna Praca  z Ciałem.