Warsztaty Masażu LOMILOMINUI.

Warsztaty Masażu LOMILOMINUI.

Warsztaty Masażu LOMILOMINUI.

Łódź

25-30.01.22

 

Masaż LOMILOMINUI jest głęboko transformującym doświadczeniem.

Wykonywany był tradycyjnie przez Hawajskich Uzdrowicieli w celu przywracania zdrowia, dobrego samopoczucia i harmonii ze sobą, z naturą i w relacjach z innymi ludźmi. W trakcie masażu pracuje się nad uwolnieniem powierzchownych i głębokich napięć w ciele fizycznym, emocjonalnym, energetycznym i duchowym.

Wiele osób po uwolnieniu się od napięć i doświadczeniu przepływu energii miłości w trakcie masażu, zmieniło swoje życie, stało się bardziej ucieleśnionymi i pełnymi istotami ludzkimi oraz zaczęło się rozwijać w kierunku bardziej spełnionego i harmonijnego życia.

Na unikalną uzdrawiającą siłę masażu, składa się wiele czynników.  Jednym z najważniejszych jest uniwersalna siła uzdrawiającej energii miłości z, którą poprzez intencję łączymy się na początku masażu. Miłość jest jedną z najważniejszych podstawowych potrzeb człowieka i jednocześnie jest najsilniejsza uzdrawiającą energią i jest to równocześnie najważniejsza uzdrawiająca energia w masażu LOMI.

Jednocześnie unikalna siła uzdrawiająca LOMI jest związana z techniką rytmicznych kroków i ruchów wykonywanych w trakcie masażu-które przypominają uzdrawiający taniec, które wymagają od masażysty ugruntowania, koordynacji ruchowej i rytmicznej.

Ta alchemiczna kombinacja pozwala w trakcie masażu sięgać z większą mocą po integracje ciała, umysłu i uzdrawianie energią miłości. Masażysta, który opanuje technikę masażu LOMI jest w stanie masować przez długie okresy czasu będąc na wysokim poziomie energii i wibracji.

LOMILOMI jest skuteczną terapią ciała i umysłu, problemów zdrowotnych, które wynikają z zaburzenia krążenia energii jak i emocjonalnych, które wynikają z nadmiernego napięcia, zranień emocjonalnych jak i zaburzeń więzi.

Masaż uwalnia napięcia i przywraca przepływ energii z ciała fizycznego, uwalnia blokady z ciała energetycznego, pomaga uwolnić stłumione emocje oraz wzorce zapisane głęboko w podświadomości.

Dobry masażysta Lomilomi, w trakcie masażu łączy się z uzdrawiającą energią miłości, Wyższym Ja i przekazuje ją osobie masowanej. Według Huny, główną przyczyną wszelkich chorób jest stres i napięcie. Poprzez uwalnianie napięć, masaż wyzwala uzdrawiające siły organizmu, co może doprowadzić do poprawy samopoczucia, zdrowia, kondycji fizycznej, wspierać procesy leczenia i psychoterapii.

KORZYŚCI Z MASAŻU:

Masaż Lomilomi może działać na bardzo wielu poziomach i polecać go można ludziom, którzy potrzebują:
-zrelaksować się, wypocząć, uwolnić od stresu,
-cierpią na choroby psychosomatyczne,
-pragną uwolnić się od głębokich chronicznych napięć,
-nie otrzymały w dzieciństwie wystarczająco dużo miłości, zwłaszcza akceptującego i wspierającego dotyku,
-chcą bardziej zaakceptować swoje ciało, pokochać i zaakceptować siebie,
-są w procesie głębokich zmian i transformacji,
-czują się zablokowane, wydaje im się, że utknęły w ślepym zaułku i potrzebują odnaleźć nowe rozwiązania,
-potrzebują się przygotować do nowego etapu w życiu,
-są na ścieżce rozwoju osobistego, czy duchowego.

„Tygodniowy warsztat z nauki LomiLomi z Mateuszem Wiszniewskim, był dla mnie głębokim doświadczeniem. Poza poznaniem technik masażu i możliwością ćwiczenia ich każdego dnia, miałam szanse doświadczyć uzdrawiającego działania tego masażu na ludzkie ciało, energetykę i całe życie. Były to 7 dni wypełnione ćwiczeniami, śpiewem, tańcem hula oraz masowania i bycia masowanym. Było to niezwykle transformujące doświadczenie które wpłynęło realnie na przepływ energii w moim ciele i moim życiu. Po tym kursie gdy wróciłam do domu z radością i wiedzą zaczęłam wykonywać ten masaż dla innych ludzi, pomimo iż nie jestem masażystką z wykształcenia. Był to też dla mnie tydzień wielkiego relaksu i dobrej zabawy, smacznego jedzenia z osobami które stały mi się bliskie. Bardzo polecam” K.Z.

Program szkolenia:

W trakcie warsztatu nauki LOMILOMI możesz nauczyć się pełnej techniki masażu LOMILOMINUI:

-taniec fregaty-nauka podstawowego kroku,

-ruchy na plecach,

-ruchy z przodu ciała,

-masaż karku i twarzy,

-masaż brzucha,

-odblokowywanie stawów: kolana, łokcie, biodra,

-jak prowadzić sesję lomilomi,

-praca masażysty nad sobą:

-nauka hawajskich uzdrawiających pieśni,

-nauka automasażu i kroków tańca Hula,

-nauka Siedmiu Zasad Huny i hawajskiej filozofii Uzdrawiania,
Zajęcia odbywają się w małych grupach.

Po ukończeniu warsztatów Lomilomi można już masować. Uczestnicy po ukończeniu kursu otrzymują dyplom poświadczający ukończenie kursu przekazującego pełną technikę (ruchy z tyłu i z przodu) , ćwiczenia oraz teorię na temat masażu LOMILOMI i hawajskiej filozofii i sztuki uzdrawiania. Warsztat jest prowadzony zgodnie z naukami przekazanymi przez Mistrzyni LOMILOMI Susan Floyd.

Uczestnicy otrzymują materiały ksero na temat teorii filozofii masażu hawajskiego i hawajskiej sztyki uzdrawiania oraz konspekty ułatwiające nauke i praktykę masażu.

Aby zarezerwować miejsce należy dokonać przedpłaty 500PLN na konto: Merkury-Mateusz Wiszniewski, Millenium Big Bank S.A. nr konta: 08-11602202-0000000028169266

Informacje i kontakt:
Osoby zainteresowane masażem Lomilomi lub nauką mogą się skontaktować przez email lub tel. komórkowy:

stardance33@gmail.com, 791927957.

Prowadzący: Mateusz Wiszniewski. Hawajskiego masażu LOMILOMI uczyłem się bezpośrednio od Mistrzyni Susan Floyd, przez 10 lat. Byłem dwukrotnie na Hawajach. Ponadto uczyłem się Hawajskich technik uzdrawiania u hawajskich uzdrowicieli i szamanów:  Laury Kealohy  Yardley (3 warsztaty Haumana), Martyna Caruthersa (kurs Huny 5-ego stopnia) oraz Serge Kahili Kinga(udział w wielu warsztatach).

Od wielu lat interesuje się i uczę pracy z ciałem. Oprócz masażu LOMILOMI, uczyłem się też SHIATSU (praca na meridianach, elementy medycyny chińskiej), Metody Tragera (głęboka praca z ciałem i uwalnianie napięć ruchem), odmładzającego masażu twarzy.  Aktualnie kończę 4-o letnie szkolenie pracy z ciałem metodą Core Energetics i pracuje pod superwizją.  Jest instruktorem Czi Kung (Uczyłem się uzdrawiających form Czi Kung od Michaella Winna i Francesco Gariopolli) i Jogi wg Sivanandy.

Od wielu lat prowadzę różne kursy i szkolenia wykorzystujące metody pracy z ciałem: nauczyłem masażu LOMILOMI-50 absolwentów kursów LOMI, uzdrawiającego tańca (około 200 absolwentów warsztatów Akademia Terapii Ekspresyjnych), prowadziłem regularnie warsztaty Czi Kung i Jogi dla seniorów.

Inwestycja:

Nauka całego masażu LOMILOMI 2000PLN, płatne w dwóch ratach.

1800PLN płatne w jednej racie, przed kursem.

Kontakt i informacje : stardance33@gmail.com, 791927957, www.terapiaprzezsztuke.pl, facebook/Holistyczna Praca  z Ciałem

 

RELACJE UCZESTNIKÓW:

Lomilomi i uwalnianie od stresu:

“Po masażu, miałam taki zajebisty dzień. Nagle mi wszystko odpuściło. Zwykle byłam sfrustrowana, że się nie wyrabiam. Wstałam rano z uczuciem spoko. Wszystko zrobię. Robiłam super rzeczy. Co zrobię, to zrobię. Zrobiłam tak dużo jak nigdy. Potem po kilku dniach wracałam do starego napięcia ale już w mniejszym stopniu.” (studentka psychologii).
Ta relacja jest dobrym przykładem tego jak masaż wpływa na rozluźnienie i uwolnienie się od napięć. Stres i napięcie ograniczają nasze możliwości, powodują uczucie napięcia i presji. Po masażu pojawia się uczucie relaksacji i odprężenia i w sumie można zrobić o wiele więcej.
“Czuje się świetnie, wyluzowany. Wszystkie napięcia odeszły, czuje się wyciszony, wyluzowany, bez złych myśli. Wszystko przeszło. Złe intencje odeszły. Naprawdę rzadko się tak czuje. Bardzo mi to pomogło.” (uczeń szkoły średniej)
Napięcie w ciele może powodować powstawanie i utrzymywanie się złych nastrojów, myśli-negatywnego myślenia. Po masażu ma się tendencję, by widzieć świat w jaśniejszych barwach. W ten sposób, systematyczny masaż może wspierać przemianę umysłu i osobowości, na skutek rozpuszczania chronicznych napięć.

Lomilomi jako relaksacja i regeneracja:

“Czuję się bardzo dobrze, odprężenie ciała i umysłu. Widziałam obrazy: rzeka, morze i delfiny”.
(dział marketingu, obsługa klienta).

“Udało mi się zrelaksować. Byłam na Hawajach. Dzisiaj miałam dużo spraw związanych z biznesem i byłam spięta. W trakcie masażu udało mi się o tym zapomnieć i zrelaksować. Czuję odprężenie.”
(pracuje w biznesie, posiada wykształcenie bioenergoterapeuty).

Obie relacje są dosyć podobne. Interesujące jest, że obie osoby, bez żadnych sugestii z zewnątrz miały wizje i obrazy związane z hawajską symboliką: morze, delfiny, Hawaje. Z pewnością są to obrazy kojarzące się ze stanem relaksacji i odprzężenia. Stan ten pomaga w regeneracji po pracy.

Lomilomi i duchowe uzdrawianie.

Masaż 1:
“Czuje pulsowanie wszystkich ciał, wibracje wszystkich czakramów. Czuje wibracje i pulsowanie w promieniu kilku metrów. Widzę kolory, dużo fioletu. Pulsuje, płynie falami. Czuje niesamowite odprężenie psychiczne. Jest to wolność jakiej nie doświadcza się na co dzień. Robię się płynna, znikam i nie ma mnie i jestem wszędzie. Trzeba się zebrać do kupy i wstać i to jest największy problem po masażu”.

Masaż 2:
“Dziś odczuwam masaż na bardzo subtelnym poziomie. Za każdym razem odbieram go inaczej. Dziś czuje się bardzo, bardzo błogo. Jest to bardzo subtelne. Telepatycznie Ci przekazywałam jedno miejsce do masowania i dokładnie tam masowałeś. Jesteś prowadzony”.

Masaż 3:
“To było niezwykłe. Dzisiaj nie odleciałam. Ale byłam cały czas w ciele. Poczułam każdą część i komórkę ciała. Poczułam, że ciało jest inteligentne. Dawałam miłość swemu ciału i to dało mi dzisiaj dużo miłości. Zaczęłam dawać i rozprzestrzeniać miłość w ciele i przez ciało. Dla mnie jest to powrót do ciała. Poczułam fizycznie dotyk i inteligencję ciała. Choć o tym czytałam wcześniej, teraz to poczułam. Poczułam, masaż w intencji harmonii wszystkich poziomów. Przez długi czas lekceważyłam ciało i teraz nastąpił godny powrót do ciała”.
(uzdrowiciel duchowy).
“Czuje jak dużo schodzi z nerki…Czuję, że ze mnie wychodzi dużo i będzie wychodzić jeszcze przez kilka dni. Miałem dużo zakodowane w nerkach i czuje, że to wychodzi.” (bioenergeterapeuta, ezgorcysta).