Odmładzający masaż twarzy

„Poczuj się piękna”.

Zapraszamy na sesje po, której poczujesz się lepiej i piękniej:

Kobido-japoński odmładzający masaż twarzy. Poprzez łagodne ruchy masażu odprężysz się i zrelaksujesz a na twarz powróci młodość. Masaż odpręża, odmładza, regeneruje, twarz. Po masażu klientki często wyglądają 5-10 lat młodziej na skutek rozluźnienia mięśni twarzy.

Na twarzy jest wiele punktów akupunkturowych, które są masowane w trakcie sesji. Oprócz efektu odmładzającego masaż jest przyjemny i odprężający dla umysłu. Pomaga uwolnić się od negatywnych myśli i wypocząć zapominając o zmartwieniach.

Kontakt: 791 927 957,  stardance33@gmail.com

Inne masaże: 

Lomilomi-hawajski masaż LOMILOMI. Masaż obejmuje całe ciało (omijając miejsca intymne), jest wykonywany z olejem, uwalnia blokady, otwiera przepływ energii, poprawia samopoczucie, otwiera na życie i na miłość.
http://www.mateuszwiszniewski.eu/relacje_po_masazu_lomilomi_.html
Kahiloa-hawajski masaż energetyczny, oczyszczający ukryte wzorce za pomocą energii „siedmiu żywiołów”. Uwalnia od stresu, wspiera leczenia i terapie, oczyszcza.
http://www.mateuszwiszniewski.eu/relacje_po__masazu_kahiloa__.html
Shiatsu-japoński masaż terapeutyczny, wykonywany poprzez naciskania dłonią i kciukiem wzdłuż meridanów. Działa profilaktycznie i leczniczo, uspokaja, równoważy, wspiera procesy regeneracji,

Kontakt: 791927857, stardance33@gmail.com