[html ]Wiele razy obserwowałem jak w wyniku masażu rozluźnia się ciało, puszczają emocje i wiele się zmienia, łącznie ze sposobem myślenia ale jeżeli  nadal pozostają wzorce mentalne i emocje, po jakimś czasie napięcie wraca, bo nie dotarło się do przyczyny.

Z drugiej strony widziałem wielu coachów: zaradnych, wygadanych, pewnych siebie ale z wielkimi napięciami w ciele.

Z tych dwóch obserwacji zrodził się pomysł połączenia masażu, tańca, terapii sztuka i coachingu żeby integrować obie półkule, wyzwalać zarówno ciało jak i umysł. Stąd wiec nazwa ZenArtBodyCoaching.
Jest to połączenie wielu metod:
BODY -praca z ciałem, masażu lomilomi, ćwiczeń oddechowych i energetycznych czi kung.
ART– twórczej ekspresji przez taniec, rysowanie mandal, kreatywne pisanie i dźwięk.
ZEN– Zen Coachingu- pracy z umysłem i świadomością polegającej na budowaniu uważności i świadomości poprzez świadomość tego co tu i teraz w emocjach, oddechu i ciele itd.
W wyniku takiego polaczenia możesz oczekiwać
Uwolnienia blokad umysłu : Zen Coaching
Rozluźnienia i podniesienia energii ciała:  lomilomi, czi kung, taniec.
Rozwijania kreatywności: taniec, rysowanie, kreatywne pisanie i dźwięk.
Oraz większej integracji ciała i umysłu- metoda twórczego dialogu.
Chętnych zapraszam na sesje indywidualne: 791927957, stardance33@gmail.com
Przez wiele lat przygotowywałem się do tej pracy:
Ciało: przez 10 lat brałem udział w warsztatach hawajskiego masażu lomilomi, dwukrotnie bylem na Hawajach i zostałem instruktorem tej metody. Od 17 roku życia ćwiczę i od 1994 prowadzę zajęcia z technik relaksacyjnych. Od 2007 roku jestem instruktorem ćwiczeń leczniczych Czi Kung Healing Dao (przedtem bylem tez instruktorem dwóch innych stylów czi kung oraz jogi tybetańskiej). Od wielu lat pasjonuje się tańcem terapeutycznym i regularnie prowadzę zajęcia od 1999 roku. Obecnie biorę udział w czteroletnim szkoleniu pracy z ciałem.
Art.: jestem arteterapeutą od 1999 roku i regularnie prowadzę zajęcia. Arteterapii zacząłem się uczyć od prof. Karolaka. Następnie brałem udział w warsztatach wielu wybitnych mistrzów terapii ekspresyjnych czy tańca terapeutycznego: Anny Halprin, Gabrielle Roth, Emilie Conrad czy Ruth Zaporach.
Jestem autorem rocznego programu rozwoju osobistego przez sztukę, który aktualnie ukończyło około 200 osób.
Zen Coaching: interesuje się medytacja od 17roku życia. Bralem udział w warsztatach wielu wybitnych Mistrzów medytacji z różnych tradycji. Zen Coachingu, coachingu inspirowanego filozofia i praktyką Zen uczyłem się u jego twórcy Kare Landfald i Tine Vindelow
Certyfikat coacha w Zen Coaching Network uzyskałem w roku 2014. Praktyka Zen Coaching pomaga mi bardzo radzić sobie zarówno z własnymi emocjami, stresem jak i uzyskaniem wglądu we własne uwarunkowania i uwalnianiem głębokich wzorców i traum. Stosuje też ją w pracy na kursach terapii ekspresyjnych w komunikacji z uczestnikami jak i w pracy z klientami indywidualnymi, we wspieraniu rozwoju i uwalnianiu zranień i traum z dzieciństwa.

W trakcie sesji indywidualnych ZenArtBodyCoaching staramy się pracować z trzema aspektami; umysł, ciało i kreatywność.

Osoby zainteresowane sesjami zapraszam do kontaktu: 71927957, stardance33@gmial.com[/html]

[html ]undefined[/html]

[html ][/html]

[html ][/html]

[html ][/html][/html]

[html ][/html]

[html ][/html][/fluid][/html]