Techniki relaksacyjne

Czi Kung i Jin Joga.

Zajęcia cykliczne Łódź, początek

24.10.18 godz 18.00-cykl warsztatów.

Chi Kung to starożytny system ćwiczeń relaksacyjnych i leczniczych.
Szczególnie polecane dla seniorów oraz osób potrzebujących relaksu i regeneracji.

Ich skuteczność w leczeniu i profilaktyce oraz sprzyjaniu dobrej formie i długowieczności potwierdza starożytna tradycja jak i liczne współczesne badania.

Ćwiczenia prowadzą do głębszej relaksacji, regeneracji. Regulują i równoważą krążenie energii życiowej, co jest podstawą zdrowia. Uczą koncentracji i pomagają zachować spokój umysłu oraz rozwijają świadomość ciała.
W programie:
A) Czi Kung Healing Dao:18-19.30
Rozgrzewka, automasaż, ćwiczenia ugruntowujące, ćwiczenia uczące elastyczności i poprawiające koordynację, oczyszczanie oraz wzmacnianie organów wewnętrznych, Ruchy Pięciu Zwierząt.
B) Wu Ji Hun Du Czi Kung
Ćwiczenia poprawiają zdrowie, kondycję fizyczną, uspokajają umysł, wzmacniają ciało, barki i ramiona, wzmacniają energię ochronna i odporność.
Uczą koncentracji I otwierają umysł.
C) Jin Joga. 19.30-21.00
Jin joga to spokojna, łagodna i bezpieczna odmiana jogi. Polega na wykonywaniu spokojnych pozycji przez dłuższy okres czasu. Jin joga skupia się na rozluźnianiu powięzi, otwieraniu meridianów oraz wzmacnianiu organów wewnętrznych co prowadzi do uwalniania napięcia, stresu, skutków traumy, uspokojenia i relaksacji.
Zajęcia poprowadzi
dr Mateusz Wiszniewski, artetarepauta, coach certyfikowany w Zen Coaching network, instruktor ćwiczeń relaksacyjnych i leczniczych czi kung, autor książek: Zrelaksuj się i Żyj Twórczo, Uzdrawiający Taniec, Taniec jako Terapia, Potęga Wizualizacji. Wykładowca podyplomowego studium arteterapii i choreoterapii. Autor rocznego programu rozwoju osobistego przez sztukę: Akademia Terapii Ekspresyjnych (ukończonych XVI edycji po 120 godzin). Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć relaksacyjnych, począwszy od 1994 roku i arteterapii oraz tańca terapeutycznego od 1999 roku.
Mateusz poprowadzi od października również: Akademia Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych oraz zajęcia Czi Kung i Jin Jogi, Taniec Terapeutyczny, Rysowanie Mandali,Zajęcia Terapii Poezją oraz projekty zaangażowane społecznie.

Ważne: można uczestniczyć w pojedynczych zajęciach lub wykupić wstęp na zajęcia całościowe. Czi Kung i Jin Joga po której jest medytacja.
Inwestycja w zdrowie to : pojedyncze zajęcia 20 zł uczestnictwo w całym treningu 30 zł
Szczegóły pod nr tel 791927957
Zapisy e-mail : stardance33@gmail.com