Miłość, Relacje, Seksualność.Warszawa 15.12.19


10-18.00

Relacje są jednym z ważnych kluczy do szczęśliwego i spełnionego życia.
W trakcie warsztatu będziemy poznawać różne strategie tworzenia wspierających relacji oraz odkrywać i zmieniać swoje negatywne destrukcyjne postawy, które sabotują doświadczenie miłości i spełnienia w relacjach.
Dowiesz się czym jest energia kobieca i męska i jak jakie ma znaczenie w relacjach. Poznasz jak manifestuje się energia męska i żeńska na poziomie czakr i odbędziesz podróż poprzez czakry.
Miłość jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb. Będziemy pracować uzdrawianiem serca i otwieraniem się na miłość wobec siebie i w relacjach.

Seksualność – energia seksualna jest jednym z kluczy do pełnego radości życia, ucieleśnionej miłości.
Dzięki psychologii seksualnej TAO dowiesz się jak energia seksualna może wzbogacić twoje życie miłosne, wzmacniać zdrowie i witalność.

A) Relacje, seksualność i praca z ciałem.
Jakie zasady i postawy pomagają tworzyć szczęśliwe i spełnione relacje a jakie zachowania niszczą miłość?
Praca z relacjami poprzez taniec i rysunek. Rozpoznawanie i zmiana swoich wzorców tworzenia relacji. Poznawanie praw relacji i ich nauka poprzez odgrywanie ról.
Skupimy się na rozpoznawaniu i uzdrawianiu autodestrukcyjnych i sabotujących części, które utrudniają spełnienie w relacjach i blokują dostęp do miłości.
B) Uzdrawianie relacji proces uzdrawiania relacji z wybraną osobą.
C) Taoistyczna psychologia seksualna wg Michaella Winna-pracować z energią seksualną , aby wspierała relacje, zdrowie i rozwój duchowy.
Otwieranie bioder i klatki piersiowej, otwieranie przepływu uzdrawiającej energii w ciele.
Będziemy się uczyć tańca Bogini Miłości, który pomaga odblokować i rozwijać swoją relację z energią seksualną i uczy jak łączyć seksualność i miłość w ciele. Ruchy tańca, w połączeniu z krążeniem energii otwierają na przepływ siły życiowej i mają działanie relaksujące i odmładzające. Taniec Bogini Miłości i związana z nim praca z ciałem jest praktyką otwierającą na miłość i uczącą jak łączyć energię seksualną z energią miłości oraz podnosić poziom energii witalnej w ciele.
Rysowanie Mandali afirmacyjnej na temat Miłości i Relacji-wizualizacja i praca z rysunkiem w celu poznawania wzorców, oraz afirmacji i kreowania związków miłości.

Prowadzący:
dr Mateusz Wiszniewski, arteterapeuta, Zen Coach, instruktor Czi Kung i Jogi.
W warsztacie wykorzystujemy elementy psychoterapii poprzez pracę z ciałem inspirowaną metodą Core Energetics oraz naukami duchowej psychologii Pathwork.

Cena 300PLN., zniżka dla par 2×250=500.
Rezerwacja miejsca po dokonaniu przedpłaty 200 PLN na konto:
Merkury-Mateusz Wiszniewski, Millenium Big Bank S.A. nr konta: 08-11602202-0000000028169266

Informacje i zgłoszenia:
Stardance33@gmail.com, 791927957